Om oss

Om oss 2020-09-03T11:11:55+02:00

Värmdö Mätteknik AB har funnits sedan 2010. Självklart arbetar vi en hel del på Värmdö med privatpersoner men våra stora uppdragsgivare är större byggbolag. Alla våra mättekniker arbetar med både stora och små jobb och stor erfarenhet finns inom företaget.

Cecilia Bram
Administration / Planering
cecilia@vmtab.se
Núria Martinez Lara
Mätningsingenjör / Arbetsledare
nuria@vmtab.se
Johan Bram
Mätningsingenjör / Arbetsledare
johan@vmtab.se
Elias Douah
Mätningsingenjör / Arbetsledare
elias@vmtab.se
Daniel Carlsson
Mätningsingenjör
daniel@vmtab.se
Carl-Johan Jagaeus
Mätningsingenjör
calle@vmtab.se
Hugo Ekelund
Mätningsingenjör
hugo@vmtab.se
Hedda Bring
Mätningsingenjör
hedda@vmtab.se
Mikael Persson
Mätningsingenjör
mikael@vmtab.se


Vid frågor eller beställning kontakta i första hand Cecilia eller fyll i kontaktformuläret på kontaktsidan